Panama er laget av vannavstøtende 600D RPET. Denne GRS resirkulerte vesken med glidelås er en perfekt flerbruksveske for å gå til et arrangement, til stranden eller for å bruke til innkjøp av dagligvarer. Den har et hovedrom med glidelås og en glidelåslomme på innsiden som er stor nok til å romme telefonen din og andre verdifulle eiendeler. Håndtakene er 34 cm lange, derfor er det enkelt å bære vesken over skulderen. Kan holde opptil 10 kg. PVC fri.
1,45 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 72,00 | 70,00 | 68,00 | 66,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 1,45 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 47 x 36 x 17 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 41x50x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159604235 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 804 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |