Nordic Drift Trail RCS Ryggsekk 24L kombinerer holdbarhet og funksjonalitet i et lett, PVC-fritt design (30×17×47 cm, 750 g) laget av RCS-sertifisert resirkulert polyester med oransje detaljer. Har hoved-, topp- og frontrom, elastiske/nettbåndsløyfer, reflekterende detaljer, regntrekk og ergonomisk nettingrygg med justerbare stropper og en fløyte (w/o EVA vanntank). Inkluderer FSC®-hengelapp, fullt sporbar via DPP QR-koder, og dekket av 5 års garanti. Perfekt for fotturer, reiser og hverdagsbruk. Hver ryggsekk inkluderer en premium FSC®-sertifisert hengelapp med detaljert informasjon, noe som gjør den til et ansvarlig valg for deg og planeten. Alle Nordic Drift-produkter er testet for kvalitet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, er hver vare dekket av 5 års garanti mot produksjonsfeil.
• Justerbare stopper
• Flaskebeholder
• Midjebelte
• Vannavstøtende
• 5 års garanti
• Eventyrbestandig friluftsutstyr du kan stole på
• Holdbar og pålitelig
• Høyytelsesutstyr
• Pakket i plastfri FSC®-gaveeske
• Kvalitetstestet på hver bestilling
7.2 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 906,00 | 882,00 | 858,00 | 834,00 | 818,00 | 802,00 |
Svart
| Størrelse | 30 x 17 x 47 cm |
| Vekt | 825g |
| Trykkeflate | 70 x 40 mm |
| Materiale | rPET,rPET |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | AWARE Digital, RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1215 |
| Nästa Leverans : 2026-09-05 | 1000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |