Virtuo Ora er en kompakt og bærekraftig hverdagsveske laget av vegansk skinn og resirkulert 800D ballistisk polyester. Den er designet for arbeid, reiser og daglig bruk, og har en kapasitet på 2,2 liter med smart innvendig oppbevaring. Hovedrommet har fem underlommer og fire elastiske løkker som holder orden på nødvendigheter som telefon, lommebok, nøkler og kort. Et separat rom med glidelås gir ekstra sikker oppbevaring. Vesken har en avtakbar, integrert nøkkelklips og en skulderrem for håndfri transport. To utstyrsløkker på hver side gir mulighet for å feste tilbehør eller en karabinkrok. Vann- og smussavvisende materialer sikrer holdbarhet og god ytelse i hverdagen. Graveringsplater er inkludert.
Sort (01)
| Materiale | rPET |
| Høyde | 7,5 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 13 cmx7,5 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 210/10.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 47 cmx69 cmx32,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI143021501 | 1981 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |