Oppladbare sykkellys (sett med to) i ABS og silikon, med 3 LED-lys med 4 lysmoduser og en batterikapasitet på 650 mAh. Individuelt pakket i brun papp.
Multicolor (09)
| Materiale | ABS, Silikon, Akryl, aluminiumslegering med forkrommet |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 4,5 cm |
| Lengde | 5 cm |
| Størrelse | 4,5 cmx3 cmx5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 90/14.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 31 cmx48 cmx58 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110713309 | 4271 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |