Ferdighetsspill med tårn av furublokker. Treblokkene er FSC® 100 %-sertifiserte. Pakket i bomullspose.
Brun (11)
| Materiale | FSC®-tre |
| Høyde | 17 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde | 5 cm |
| Størrelse | 5 cmx17 cmx5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 270/13.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 23 cmx45 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141800811 | 11309 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |