Kikkert med akryllinser, med 4× forstørrelse og en linsediameter på 30 mm for klart bilde. Laget av ABS, som gir god slagfasthet og lang holdbarhet til daglig bruk. Lett og enkel å håndtere, spesielt utviklet for barn. Pakket enkeltvis i en brun pappeske med illustrasjon.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Akryl |
| Høyde | 4,7 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde | 11,5 cm |
| Størrelse | 8 cmx4,7 cmx11,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 92/12.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx44,5 cmx51,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI145484301 | 164 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |