Kulepenn i resirkulert aluminium med svart gummiert overflate og blått blekk. Designet med fargemessige detaljer i samme farge, blant annet på den indre pennekroppen og styluspennespissen, noe som skaper en subtil kontrast når den graveres. Har trykkmekanisme og er utstyrt med et inngravert logo for resirkulert materiale.
Hvid (02)
| Materiale | Plast, Jern, Resirkulert aluminium |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 14,1 cm |
| Størrelse | 1 cmx1,4 cmx14,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 16.5/9.82 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 27 cmx32,5 cmx18,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI143910802 | 45128 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |