Funi er et stilig og praktisk nøkkelbånd laget av resirkulert plast. Den har en innebygd 100 W hurtiglading og 5-i-1-kabel for datasynkronisering med Type-C- og USB-A-inngangskontakter, og Type-C-, Lightning- og microUSB-utgang. Denne kabelen er kraftig nok til å raskt lade de fleste bærbare datamaskiner, nettbrett og smarttelefoner. Kompatibel med CarPlay og Android Auto, noe som gjør den perfekt for reiser, jobb eller hverdagsbruk.
4,72 kg
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtrykk | 4,72 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert aluminium, Resirkulert PET Polyester |
| Størrelse | 130 x 0,5 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 40x47x44cm |
| GTIN / EAN | 8713159729136 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 4530 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |