Kopp med fat, laget i royal-hvit porselen. Diameteren på fatet er 155 mm. Det finnes mylighet for å mikse kopper og fat innenfor gitte farger
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,50 | 44,25 | 33,55 | 33,95 | 28,25 | 27,15 | 26,05 | 25,25 | 25,20 |
Brun/svart (96)
Gaveeske med en åpning som viser avtrykk på en kopp
Gaveeske P716 for 4 sett krus
Gaveeske P716 for 6 sett krus
Gaveeske P723 for 2 koppsett
| Materiale | Royalvit porslin |
| Høyde | 65 mm |
| Kapasitet | 150 ml |
| Diameter | 74 mm |
| Carton Størrelse | 37,0 cmx36,0 cmx24,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |