Vingavesett i bambuseske. Varene er rustfritt stål med bambus aksenter. Inkludert: en vinflaskering, helletut, kork og korketrekker.
Brun (11)
| Materiale | Bambus |
| Høyde | 11,5 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde | 36 cm |
| Størrelse | 11 cmx11,5 cmx36 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1114/11.86 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx66 cmx39,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, PCP, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI885511 | 1268 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |