Lys

Stort eller lite? Høyt eller lavt? Med eller uten duft? Her finner du mange forskjellige lys å velge blant.


Kosta Boda
Polar lyslykt svart h 190 mm

Polar lyslykt svart h 190 mm

Polar-serien fra Kosta Boda består av flere glassskulpturer som minner om rislende...

Fra 2599,00 kr
Wellmark duftlys sedertre, medium

Wellmark duftlys sedertre, medium

Et middels stort duftlys med duft av sedertre i brunt glass med messinglokk. Duftl...

Fra 250,00 kr
Kosta Boda
Rocky Baroque candlestick cryptonite 95mm

Rocky Baroque candlestick cryptonite 95mm

En serie lysestaker med et sterkt og personlig uttrykk designet av Hanna Hansdotte...

Fra 2520,00 kr
Kosta Boda
Rocky Baroque candlestick cryptonite 175mm

Rocky Baroque candlestick cryptonite 175mm

En serie lysestaker med et sterkt og personlig uttrykk designet av Hanna Hansdotte...

Fra 2680,00 kr
Orrefors
Carat Brass Candlestick Hight 297mm

Carat Brass Candlestick Hight 297mm

Lysestake m/messingr r H297mm 108mmr r Med inspirasjon fra juveler og edelstener ...

Fra 1399,00 kr
Originalhome økologisk stearinlys  medium

Originalhome økologisk stearinlys medium

Økologisk stearinlys som er håndlaget av plantebasert, parafinfri voks. Lyset er u...

Fra 272,00 kr
Orrefors
Puck Lyslykt H 36 mm

Puck Lyslykt H 36 mm

Puck Lyslykt H 36 mm

Fra 359,00 kr
Originalhome lysestake, medium

Originalhome lysestake, medium

Denne lysestaken er håndlaget av roten fra et teaktre, et avfallsprodukt fra teaki...

Fra 136,00 kr
Orrefors
Reed lyslykt mosegrønn 45mm

Reed lyslykt mosegrønn 45mm

Med Reed fremhever Monica Förster formleddene og skaper i prosessen en følelse av ...

Fra 399,00 kr
ByOn
Vase/Lyslykt Calore M

Vase/Lyslykt Calore M

Calore er klassisk og stilig. Produktet passer perfekt både som vase og som lyslyk...

Fra 449,00 kr
ByOn
Vase/Lyslykt Calore M

Vase/Lyslykt Calore M

Calore er klassisk og stilig. Et produkt som fungerer både som vase og som lyslykt...

Fra 499,00 kr
ByOn
Vase/Lyslykt Calore L

Vase/Lyslykt Calore L

Calore er virkelig multifunksjonell. Bruk den som en vase, lysestake eller bolle. ...

Fra 879,00 kr
Kosta Boda
Polar candle holder 200mm

Polar candle holder 200mm

Serien Polar fra Kosta Boda består av flere glasskulpturer som minner om rislende ...

Fra 3159,00 kr
Sagaform®
Maria lysestake

Maria lysestake

Maria lysestake tar en sentral plass på bordet i juletiden og så også i Sagaforms ...

Fra 599,00 kr
Orrefors
Magica lyslykt super ellipse 70mm

Magica lyslykt super ellipse 70mm

Magica-serien består av fire lyslykter som på vakkert vis kombinerer etablerte og ...

Fra 479,00 kr
Orrefors
Reed stormlykt 250mm

Reed stormlykt 250mm

Med Reed fremhever Monica Förster formleddene og skaper i prosessen en følelse av ...

Fra 1199,00 kr
Kosta Boda
Orion lyslykt rosa 63mm

Orion lyslykt rosa 63mm

Orion er en serie lykter fra Kosta Boda. Designet er et samspill mellom proporsjon...

Fra 439,00 kr
ByOn
Lysestake Lara XS

Lysestake Lara XS

Lara XS lysestaken er, i likhet med sine søsken, både ekstravagant og vakker. Denn...

Fra 289,00 kr
Wellmark duftlys

Wellmark duftlys

Dette vakre dutlyset er laget av 100 % soyavoks. Det skaper en varm og luksuriøs a...

Fra 229,00 kr
Originalhome lagdelte stearinlys  sett med 3

Originalhome lagdelte stearinlys sett med 3

Disse kalksteinslysene har en livlig, lagdelt fargepalett og er håndlaget av plant...

Fra 172,00 kr
ByOn
Vase/Lyslykt Calore L

Vase/Lyslykt Calore L

Calore er klassisk og stilig. Et produkt som fungerer både som vase og som lyslykt...

Fra 879,00 kr
Orrefors Jernverk
Mønstret Lyslykt, 15x15

Mønstret Lyslykt, 15x15

Håndlaget lyslykt som også kan brukes som krukke. Hver lykt er unik med sitt flekk...

Fra 499,00 kr
Victorian
Duftlys og diffuser Luscious Bloom

Duftlys og diffuser Luscious Bloom

Dekorative duftpinner og duftlys pakket i en lekker gaveeske.r Med en herlig og be...

Fra 399,00 kr
Originalhome juletrelys sett med 2, medium

Originalhome juletrelys sett med 2, medium

Det uparfymerte mellomstore trelyset fra Originalhome er 100 % naturlig og håndlag...

Fra 236,00 kr
Orrefors
Tou lyslykt 70mm

Tou lyslykt 70mm

Tou fra Orrefors er et samarbeid med det velrenommerte designstudioet Claesson Koi...

Fra 399,00 kr
ByOn
Duftlys Ignite 45 timer

Duftlys Ignite 45 timer

Inne i et ravfarget glass sprer Byons luksuriøse duft Ignite en unik atmosfære i h...

Fra 319,00 kr
Orrefors
Magica lyslykt super circle 70mm

Magica lyslykt super circle 70mm

Magica-serien består av fire lykter som på en vakker måte kombinerer etablerte og ...

Fra 479,00 kr
Originalhome middagslys matcha

Originalhome middagslys matcha

Middagslyset fra Originalhome er 100 % naturlig og håndlaget av sertifisert palmek...

Fra 158,00 kr
Toppoint®
Citronella insektmiddel, plantebasert stearinlys i resirkulert blikk - 90749

Citronella insektmiddel, plantebasert stearinlys i resirkulert blikk - 90749

Dette bærekraftige sitronelladuftlyset er laget av plantebasert voks og leveres i ...

Fra 39,25 kr
Orrefors Jernverk
Candlestick Bedchamber 2-pack

Candlestick Bedchamber 2-pack

Lyslykter i designserien laget av Jon Eliasson. r Farge: svart 99, Hvit 00r Større...

Fra 329,00 kr
ByOn
Duftlys Fumage 30 timer

Duftlys Fumage 30 timer

Duftlys Fumage 30 timer gir en fengende duftopplevelse som gir rommet ditt karakte...

Fra 299,00 kr
Kosta Boda
Gabba Gabba lys grå 115mm

Gabba Gabba lys grå 115mm

Gorillaen inviterer hver betrakter til å gjøre sin egen tolkning av dens uutgrunne...

Fra 239,00 kr
Kosta Boda
Happy lyslykt 68, 105, 150 mm,  3-pk

Happy lyslykt 68, 105, 150 mm, 3-pk

Happy er en serie lyslykter fra Kosta Boda, som med enkle midler skaper et harmoni...

Fra 599,00 kr
Kosta Boda
Still Life skull votive gold 85mm

Still Life skull votive gold 85mm

Still Life-serien fra Kosta Boda er en skjebnesvangert vakker serie med lyslykter....

Fra 759,00 kr
Kosta Boda
Rocky Baroque lysestake lilla dis175mm

Rocky Baroque lysestake lilla dis175mm

Rocky Baroque-serien fra Kosta Boda er en rebelsk og leken remiks av den klassiske...

Fra 2999,00 kr
ByOn
Lyslykt Laranne M

Lyslykt Laranne M

Mønsteret og strukturen på lyslykten Laranne er både røff og myk, noe som skaper e...

Fra 639,00 kr
ByOn
Lysestake Lara XS

Lysestake Lara XS

Lysestaken Lara XS er, akkurat som sine søsken, både ekstravagant og nydelig. Denn...

Fra 289,00 kr
Orrefors
Luminere Lysestake, Gull, 265 mm

Luminere Lysestake, Gull, 265 mm

Lumiere lysestake i glass og gullfarget metall fra Orrefors, designet av Ingegerd ...

Fra 876,00 kr
Orrefors Jernverk
Glasslykt, Large

Glasslykt, Large

Lyslykt eller krukke av glass fra Orrefors Jernverk. Lykten sprer et vakkert lys o...

Fra 499,00 kr

Filtrer

Pris
Farge
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sorter

Vi hjelper deg

Hvis du trenger hjelp med å finne riktig produkt til riktig anledning, kan vi hjelpe deg.


92236167

Send e-post:
post@profilgrafisk.no